STAŻ ZAWODOWY W GRECJI!

HANDLOWCY Z ZESPOŁU SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. ORLĄT LWOWSKICH W URZĘDOWIE ODBĘDĄ STAŻ ZAWODOWY W GRECJI!

We wrześniu 2016 r. grupa uczniów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie, kształcąca się na kierunku handlowym, wyjechała na trzytygodniowy staż zawodowy do Grecji.

Praktyki odbędą się w ramach projektu Praktyki zagraniczne szansą rozwoju kompetencji zawodowych młodzieży wiejskiej.

Więcej info na stromnie www.zs-urzedow.pl

Opublikowano: 15 września 2016 09:44