Zakończenie roku szkolego

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/16. Po uroczystej Mszy Świętej, odprawionej w kościele św. Mikołaja w Urzędowie, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie udali się do szkoły na dalsze uroczystości. Na placu szkolnym odbył się apel, w trakcie którego Dyrektor Andrzej Rolla podsumowała zakończony rok szkolny.

Dyrektor złożył gratulacje uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję, pracę na rzecz szkoły. Głos zabrał też pan J.Kazula, który w imieniu pana Starosty Kraśnickiego Andrzeja Maja podziękował dyrekcji i nauczycielom  za całoroczną pracę, a także życzył wszystkim udanych wakacji.

Opublikowano: 30 czerwca 2016 10:38

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 425

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony