Zakończenie roku szkolego

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/16. Po uroczystej Mszy Świętej, odprawionej w kościele św. Mikołaja w Urzędowie, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie udali się do szkoły na dalsze uroczystości. Na placu szkolnym odbył się apel, w trakcie którego Dyrektor Andrzej Rolla podsumowała zakończony rok szkolny.

Dyrektor złożył gratulacje uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję, pracę na rzecz szkoły. Głos zabrał też pan J.Kazula, który w imieniu pana Starosty Kraśnickiego Andrzeja Maja podziękował dyrekcji i nauczycielom  za całoroczną pracę, a także życzył wszystkim udanych wakacji.

Opublikowano: 30 czerwca 2016 10:38