Pożegnanie absolwentów Technikum i Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”- tymi słowami Winstona Churchilla w dniu 29 kwietnia 2016r. absolwenci Technikum i Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych pożegnali się ze społecznością szkolną ZS - CKZiU im. Orląt Lwowskich w Urzędowie.

 

Na uroczystość przybyli nauczyciele, wychowawcy, rodzice, uczniowie młodszych klas. Swoją obecnością zaszczycił nas przedstawiciel Starosty Kraśnickiego – pan Stanisław Tompolski. Dyrektor Szkoły oraz opiekunowie szkolnych organizacji i kół zainteresowań wręczyli absolwentom pamiątkowe dyplomy za zaangażowanie w życie artystyczne szkoły, osiągnięcia sportowe oraz za działalność prozdrowotną. Były podziękowania dla pedagogów i życzenia dla maturzystów.

Opublikowano: 16 maja 2016 14:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 366

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony