Dni Otwarte – Dni Kształcenia Zawodowego

Dni Otwarte – Dni Kształcenia Zawodowego

Dnia 7 kwietnia 2016 roku do naszej szkoły zaprosiliśmy gimnazjalistów na Dni Otwarte – Dni Kształcenia Zawodowego. Rozpoczęliśmy je od przybliżenia gościom oferty edukacyjnej i wspaniałych ideałów naszego Patrona - Orląt Lwowskich. Uczniowie klas trzecich gimnazjum mieli też możliwość zapoznania się z różnymi formami kształcenia zawodowego prowadzonego w ZS-CKZiU w Urzędowie. Uczestniczyli w zajęciach z informatyki i pracowni sprzedaży, obserwowali symulację sprzedaży towarów, zapoznali się z obsługą kas fiskalnych i brali udział w diagnostyce komputerowej. Chętnie uczestniczyli w ciekawych  konkursach  z nagrodami prowadzonych przez starszych kolegów.
Każdy z gości otrzymał ulotkę rekrutacyjną. Miłej i sympatycznej atmosferze towarzyszył smaczny poczęstunek. 12 maj 2016 roku zapraszamy do naszej szkoły na kolejne Dni Kształcenia Zawodowego.

Opublikowano: 12 kwietnia 2016 16:31

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 419

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony