Dni Otwarte – Dni Kształcenia Zawodowego

Dnia 7 kwietnia 2016 roku do naszej szkoły zaprosiliśmy gimnazjalistów na Dni Otwarte – Dni Kształcenia Zawodowego. Rozpoczęliśmy je od przybliżenia gościom oferty edukacyjnej i wspaniałych ideałów naszego Patrona - Orląt Lwowskich. Uczniowie klas trzecich gimnazjum mieli też możliwość zapoznania się z różnymi formami kształcenia zawodowego prowadzonego w ZS-CKZiU w Urzędowie. Uczestniczyli w zajęciach z informatyki i pracowni sprzedaży, obserwowali symulację sprzedaży towarów, zapoznali się z obsługą kas fiskalnych i brali udział w diagnostyce komputerowej. Chętnie uczestniczyli w ciekawych  konkursach  z nagrodami prowadzonych przez starszych kolegów.
Każdy z gości otrzymał ulotkę rekrutacyjną. Miłej i sympatycznej atmosferze towarzyszył smaczny poczęstunek. 12 maj 2016 roku zapraszamy do naszej szkoły na kolejne Dni Kształcenia Zawodowego.

Opublikowano: 12 kwietnia 2016 16:31