„Szkoła Innowacji"

Zespół Szkół – CKZiU im. Orlat Lwowskich w Urzędowie z certyfikatem „Szkoła Innowacji"

7 kwietnia 2016 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie zostały wręczone nagrody czwartej edycji Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji". W gronie szkół, które otrzymały Certyfikaty jest Zespół Szkół – CKZiU im. Orlat
Lwowskich w Urzędowie.

Główne cele Konkursu to wyróżnienie i promowanie szkół nowoczesnych, innowacyjnych, wspierających edukację praktyczną, dbających o przyszłość swoich absolwentów. Certyfikat Szkoła Innowacji jest poświadczeniem, że szkoła dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność i kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji.
Organizatorem Konkursu „Lider Innowacji” i Projektu „Szkoła Innowacji" jest Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Opublikowano: 12 kwietnia 2016 16:25

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 453

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony